Туристичний газовий балон-пікнік із пальником об'ємом 5 літрів Rudyy пр-во Італія

Газовий комплект Rudyy 5 літрів
Туристичний балон-пікнік із конфоркою, об'ємом 5 літрів, призначений для приготування їжі в польових і побутових умовах. На природі, на дачі, на вилазці — Ви завжди зможете приготувати практично будь-яку страву. Об'єму 5 літрів за середніх режимів експлуатації вистачає на кілька тижнів, тому що витрата газу становить 100-150 мл/год, залежно від інтенсивності горіння конфорки. Конфорка знімна, а для зручності під час перенесення балона в комплекті є також металева нікельована ручка. Балони такого типу, Ви можете заправляти на будь-якій газовій заправці без проблем. Купити туристичний газовий балон Rudyy на 5 літрів, Ви можете просто оформивши замовлення або зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється у всі регіони України. З повним асортиментом газових комплектів-пікників Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі. Завдяки тому, щоolисали інтернет-магазин "Восторг"!
Кольори: червоний і зелений (смарагд). Між квітами немає жодних технічних відмінностей. Кожен балон заправлений повітрям, що гарантує його герметичність. Фото сертифіката додається.
Заправка: на будь-якій газовій заправці; для цього необхідно зняти верхню конфорку, відкрити вентиль і заправити. Балон об'ємом 5 літрів заправляється на 3,5 літра газу.
Технічні характеристики газового комплекту Rudyy:
- Об'єм балона — 5 літрів (4,8);
- Робочий тиск — 1,6 МПа;
- Максимальний (випробувальний) тиск — 2,5 МПа;
- Заправка балона — 2 кг або 4 літри;
- Вага комплекту в зборі — 3,75 кг;
- Розміри в пакованні — ДхШхВ — 22х22х30 см;
- Розміри балона — 21х21 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rudyy |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.75 кг |
| Витрата рідкого палива | 0.15 л/год |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
- Ціна: 489 ₴









