Газовий пальник-нагрівач інфрачервоного випромінювання Superplast 3,0 кВт

Газовий пальник інфрачервоного випромінювання Superplast 3,0 кВт
Газові пальники інфрачервоного випромінювання Orgaz призначені для обігріву приміщень, сушіння в малярних роботах, обігрівання та сушіння в будівельних роботах, підігрівання та приготування їжі.
Особливості:
- Високий ККД. Інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат завдяки прямому тепловому випромінюванню й вторинному випромінюванню від нагрітих поверхонь.
- Керамічний випромінювач забезпечує довговічність роботи приладу, рівномірність поширення полум'я.
- Безпека — немає відкритого полум'я.
- Мобільність (вага приладу не більш ніж 2 кг.);
- Автономність — прилад не залежить від джерела електроенергії.
- Безшумність.
- Економність. Невелика витрата та низька собівартість газу.
- Фарбування порошковою антикорозійною емаллю без вмісту свинцю.
Характеристики:
- Теплова потужність: 3,0 кВт
- Габаритні розміри: 235x170 мм
- Газ: скраплений (пропан)
- Витрата газу: 180 гр/час
- Відпарювальна площа: 15-22 кв.м
- Вага: 1.8 кг
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orgaz |
| Вага | 1.8 кг |
| Види палива | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Тип обладнання | Пальник |
| Витратуа газового палива | 180 |
| Типи палива | Газ |
| Стан | Нове |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 998 ₴








