Продавець Інтернет-магазин "Восторг" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3048 відгуків
+380 (95) 687-75-96
+380 (63) 716-06-56
район рынка Барабашово, Харків, Україна
Інтернет-магазин "Восторг"

Побутові інкубатори: види, процес поводження з інкубатором, оснастка?

Побутові інкубатори: види, процес поводження з інкубатором, оснастка?

Здрастуйте дорогі читачі і відвідувачі інтернет-магазину "Захват"! Незважаючи на те, що побутові інкубатори з'явилися на ринку України не так давно, вони стали досить популярним товаром і зайняли чітку нішу в господарсько-побутової галузі. На сьогоднішній день, асортимент досить вражаючий і людині, яка вперше захотів придбати інкубатор для особистого користування буде непросто визначитися з вибором. Власне, для цього ми і написали цю статтю.

Отже, почнемо з самого головного ― це корпус інкубатора. Всі корпуси інкубаторів виготовлені з пінопласту та/або пінополістиролу. Різниця полягає лише в щільності пінопласту і в самому процесі виготовлення корпусу ( литий корпус або збірний корпус). Наприклад, на сайті Ви можете побачити інкубатори "Квочка" або "Рябушка" ― це буде прикладом литого корпуса, а "Квочка" або "Курочка Ряба" ― це приклад збірного корпусу. Який з них краще? Це питання спірного характеру, оскільки шанси на максимальний виводок курчат у всіх рівні.

                                          

               Литий корпус Збірний корпус

           Наступним питанням, яке ми б хотіли висвітлити ― це терморегулятори для інкубаторів. Існує 2 види терморегуляторів, які користуються найбільшим попитом: цифровий та електронно-механічний (аналоговий). Цифровий ― обладнаний дисплеєм, на якому видно поточна температура всередині інкубатора, прочитується за допомогою датчика температури терморегулятора. Такий терморегулятор оснащений функцією установки необхідної температури ― тобто в цілому процес роботи з таким терморегулятором виглядатиме таким чином ― Ви виставляєте необхідну температуру для інкубації яєць і терморегулятор буде сам включати і відключати нагрівач коли це буде необхідно. Електронно-механічний (аналоговий) ― вимагає до себе більшої уваги в процесі інкубації, т. к. температуру Ви відстежуєте з допомогою градусника, а потім виставляєте положення на терморегуляторі необхідне для його включення і відключення. Похибка температури у всіх інкубаторів практично однакова ― це 0,1 ― 0,2 градуси. Для більш точних даних, навіть якщо у Вас цифровий терморегулятор, необхідно мати в запасі 2 градусника ― щоб перевірити одним інший, а також для перевірки терморегулятора. Ще один тип терморегулятора, який поступово йде в минуле - це мембранний терморегулятор. У зверненні нагадує аналоговий тип терморегулятора, але часу на налаштування необхідної температури Ви витратите більше - це незручно в процесі останнього тижня інкубації, коли Вам постійно потрібно змінювати температурний режим.

                                              

               Цифровий терморегулятор Електронно-механічний терморегулятор

           Перейдемо до найбільш важливого і цікавого для всіх питання ― це переворот яєць. Існує 3 типи перевороту яєць в інкубаторі. Ручний переворот ― найпростіший спосіб. Ви щільно один до одного викладаєте яйця, позначаєте їх з двох сторін (олівцем) і дотримуючись інструкції до інкубатора здійснюєте переворот вручну. Механічний переворот яєць ― здійснюється за допомогою сітки, встановленої всередині інкубатора. У кожну клітинку сітки Ви кладете яйце і за допомогою ручки на зовнішньої частини інкубатора здійснюєте переворот, висуваючи або задвигая сітку. Сенс в тому, що яйця лежать на піддоні, а сітка при русі здійснює штовхання яйця і тим самим перевертає його. Автоматичний переворот ― не вимагає до себе зайвої уваги і витрати часу. Все що Вам потрібно зробити ― це виставити циклічність перевороту, закласти яйця в інкубатор і все! Принцип схожий на механічний переворот, тільки з моторчиком, який здійснює штовхання сітки. Отличным инкубатором с автоматическим переворотом и инновацией 2016 года стал инкубатор Теплуша-63, основным преимуществом которого является система автоматического переворота, подходящего под любое яйцо (от перепелиного до утиного). 

                               

      Ручной переворот                           Механический переворот                 Автоматический переворот

             Для того, чтобы Вы были уверены в том, что все яйца для инкубатора подобраны правильно ― основным помощником в этом деле станет овоскоп. С его помощью Вы просветите яйца и пользуясь инструкцией с картинками, поймете ― подходит ли это яйцо для инкубации? 

                          

Сподіваємося, що дана стаття стала для Вас інформативною і Ви знайшли в ній необхідну для себе інформацію. Дякую за увагу!!!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner