Настільна індукційна плита Mirta IP-8931 Cooking Melody

влевовправо
Настільна індукційна плита Mirta IP-8931 Cooking Melody
- Тип плити — індукційна;
- Кількість конфорок — 2;
- Дисплей — є;
- Тип керування — сенсорне/механічне;
- Потужність і розміри конфорок — дальна конфорка — 1600 Вт діаметром 196 мм; ближня конфорка — 1300 Вт діаметром 156 мм;
- Функції та особливості плити: Автовизначення наявності посуду, LED-індикатор роботи, автовимкнення під час перегрівання, корпус з ABS-пластику, поверхня зі склокераміки;
- Габаритні розміри — 60х31х8 см;
- Маса — 3,75 кг;
Купити настільну індукційну плиту Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirta |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість вбудовування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴


