Настільна індукційна плита Vilgrand VHP-2082 Double
- Тип плити — індукційна;
- Кількість конфорок — 2;
- Дисплей — є;
- Тип керування — кнопкове;
- Потужність конфорок — ліва конфорка — 2000 Вт; права конфорка — 1400 Вт;
- Функції та особливості плити: 8 рівнів потужності в діапазоні від 200 Вт до 2000 Вт, кнопкове керування, захист від перегрівання, індикатор роботи, скло-керамічне покриття, таймер — 180 хвилин, швидке нагрівання, обладнана вентилятором охолодження плати керування;
- Габаритні розміри — 59,5х36х6,5 см;
- Маса — 3,75 кг;
Купити настільну індукційну плиту Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119 ₴

