Оливний нагрівач Beeble потужністю 450 Вт
Мініатюрний оливний нагрівач Beeble чудово підійде для невеликого приміщення або локального нагрівання ("в ноги"). Обладнаний терморегулятором для вмикання/вимикання та регулювання температури. Зручна ручка для перенесення, невелика вага. Призначений для приміщення до 5 кв.м.
- Потужність — 450 Вт;
- Розміри — ВхШхГ — 390х250х100 мм;
Купити оливний нагрівач Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 450 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴







