Нагрівач оливний Element OR 1125-9
Оливний нагрівач використовується як додаткове нагрівання приміщень. Ця модель нагрівача розрахована на площу до 25 кв. м. заввишки стель не більш ніж 3 метри. Потужність нагрівача — 2500 Вт на 11 секцій. Обладнаний 2 режимами роботи (1250/1250 Вт), а також термостатом із плавним регулюванням. Обладнаний 4 колесами для зручності пересування приміщенням, а також відсіком для намотування дроту.
Купити оливний нагрівач Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України.
-
площа обігріву до 25 м2
-
потужність 2500 Вт
-
кількість секцій 11
-
терморегулятор
-
захист від перегрівання
-
клас захисту: IP20
-
напруга: 220 В
-
частота тока: 50 Гц
-
ручка для переміщення
-
відсік для зберігання шнура
-
коліщатка для переміщення
-
комплектація:
-
оливний радіатор, коліщатка для переміщення, гарантійний талон, інструкція
-
габарити (ВхШхГ) 58 х 52 х 12.5 см
-
габарити в пакованні (ВхШхГ) 60 х 54 х 14.5 см
-
вага 9.4 кг
-
вага в пакованні 10.2 кг
-
країна виробник Китай
-
гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Element |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 2 199 ₴



