Оливний нагрівач ERGO HO-0920 на 9 секцій
Оливонаповнений нагрівач ERGO HO-0920 призначений для додаткового обігрівання житлових і побутових приміщень. Можливе використання в будь-якому приміщенні квартири або приватного будинку — кухня, ванна кімната, житлова кімната. Практичен и универсален. Для зручності нагрівач обладнаний транспортувальними коліщатками. З огляду на розрахунки, то нагрівача потужністю 2,0 кВт, досить для обігріву приміщення до 20 кв. м. площі. Нагрівач Ergo стане доповненням до Вашого інтер'єру, що приносить тепло та затишок. Також нагрівач обладнаний термостатом для регулювання температури та економії електроенергії. Основні функції та характеристики:
- Потужність — 2000 Вт;
- 9 секцій;
- Захист від перегрівання;
- Регульований термостат;
- Зручне зберігання електрокабелю;
- Не спалює кисень;
- Вага — 6,8 кг;
- Розміри з коліщатками — 640х390х125 мм;
Щоб купити оливний нагрівач Ergo HO-0920, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється впродовж 1-2 днів після заявки у всі регіони України. З повним асортиментом оливних нагрівачів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі. Завдяки тому, щоливість прийшла інтернет-магазин "Світанок"!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERGO Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 899 ₴


