Декоративна хвойна гірлянда (ель) 260х23-33 см

влевовправо
Штучна хвойна гірлянда
Штучна хвойна гірлянда 2,6 метра завдовжки й 23 сантиметри в діаметрі. Тематичний елемент новорічного декору. Варіант виготовлення — ель. Чудово підійде для новорічних декорацій під час проведення свят, корпоративів. До центру діаметр гірлянди збільшується до 33 сантиметрів.
Щоб купити хвойну гірлянду 2,6 метра, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом новогодних елок и хвойных гирлянд Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі-описанні. Завдяки тому, щоливість була присвячена інтернет-магазину "ВосТорг"!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Складові елементи | штучна хвоя |
| Ширина | 230 мм |
| Вид дерева | ялина штучна |
| Матеріал хвої | ПВХ |
| Область застосування | Всередині приміщення, На відкритому повітрі |
| Колір хвої | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


