Гармата газова теплова Grunhelm GGH-30 потужністю 30 кВт
GRUNHELM GGH-30 - однофазний газовий обігрівач, призначений для максимально швидкого обігріву великого приміщення: склад, гараж, станція СТО, майстерня і т.д. Головна його особливість – висока продуктивність та величезний запас потужності. У процесі роботи апарат спалює практично 100% паливної суміші, не залишаючи неприємного запаху, повітря в приміщенні залишається чистим та свіжим. Теплова гармата обладнана автоматичним газовим пальником, швидким п'єзоелектричним підпалом, системою захисту від перегріву та витоку газу, забезпечуючи безпечну та тривалу роботу.
Газовий обігрівач GRUNHELM GGH-30 максимально швидко нагріває приміщення за рахунок високої теплової потужності (30 кВт). Як паливна суміш може використовуватися пропан, бутан або суміш цих двох газів, його витрата становить 2.6 кг/год. Зовнішній корпус має якісну теплоізоляцію, що не нагрівається зовні, тому до нього можна торкатися, не боячись обпектися. Завдяки потужному вбудованому вентилятору та циліндричній формі корпусу, тепле повітря швидко та рівномірно поширюється по всьому об'єму приміщення, створюючи комфортні умови там, де це дійсно необхідно. Модель характеризується міцною конструкцією корпусу, зрозумілим принципом управління та високою якістю нагрівальних елементів.
Прилад не вимагає додаткового сервісного обслуговування, за винятком необхідності через певний проміжок часу видаляти пил, що утворився з вихідних/вхідних решіток. Використовувати газовий обігрівач необхідно у добре провітрюваному або відкритому приміщенні, щоб запобігти сушінню повітря та уникнути погіршення стану здоров'я. Гармата комплектується газовим шлангом для підключення до газової магістралі або балона та спеціальним редуктором тиску.
Особливості портативного газового обігрівача Grunhelm GGH-30:
Редуктор зі шлангом
Регулятор подачі газу
Захист від перегріву
Спеціальне сопло, стійке до горіння
Захист від витоку газу
Характеристики
Вага-6.9 кг
Габарити-470 х 225 х 370 мм
Гарантія-1 рік
Джерело живлення-Мережа
Клас інструменту-Професійний
Кількість фаз-1
Комплектація - Газовий обігрівач - Газовий шланг - Редуктор - Посібник користувача - Гарантійний талон - Картонна коробка
Контроль полум'я з фотоелементом
Напруга мережі-220В/50 Гц
Виробник-Grunhelm
Продуктивність-650 м3/год
Витрата палива-2.18 кг/година
Мережевий шнур-2 м
Система підпалення-П'єзо
Спосіб нагрівання-Прямий
Країна походження-Китай
Температура повітря на виході -115°
Теплова потужність-30 кВт
Теплова ефективність-98%
Термостат-Так
Тип-газовий
Тип управління-Ручний
Паливо-Пропан/Бутан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 650 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Фотоелемент | Так |
- Ціна: 3 848 ₴

