Газовий балон побутовий об'ємом 27 літрів
Призначений для транспортування та зберігання зріджених газів, таких як пропан, бутан та їх сумішей. Технічні характеристики:
Об'єм - 27 літрів;
Робочий тиск – 1,6 атмосфер;
Випробувальний тиск балона – 2,5 атмосфери;
Максимальна робоча температура – 45 градусів за Цельсієм;
Маса порожнього балона - 8 кг;
Маса зрідженого газу - 15 кг;
Діаметр балона – 300 мм;
Висота балона – 610 мм;
Увага!Завжди пам'ятайте правила техніки безпеки поведінки з газом і газовими приладами. Основне правило, про яке багато хто забуває або не знає - це перепад температур. Мається на увазі перенесення балона з холоду тепло, т.к. у цьому випадку скраплений газ почне сильно розширюватися, що призведе до незворотних наслідків.
Відмінне рішення для дому чи дачі! Ви завжди зможете приготувати їжу, навіть якщо Ваш будинок не підключений до газової магістралі. Ще однією сферою використання таких балонів є будівництво, а саме покрівельні роботи. Придбати газовий балон 12 літрів, Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, вказаних на сайті компанії. Доставка здійснюється по всій території України. З повним асортиментом газових балонів Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланнями у тексті.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 610 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2.5 бар |
| Маса порожнього балона | 8 кг |
| Мінімальний робочий тиск | 1.6 бар |
| Об`єм | 27 л |
- Ціна: 2 498 ₴




