Соковичавниця Журавинка СВСП-301
Електрична соковичавниця "Журавінка" призначена для отримання свіжого соку з твердих фруктів і овочів у домашніх умовах. Попри свою невисоку ціну, соковичавницю Журавинка можна використовувати в тривалому режимі роботи — що робить її конкурентом для дорожчих соковичавниць. Гарний вибір під час сезонної заготовки соку.
Технічні характеристики електросоковичавниці "Журавінка" СВСП-301:
- Продуктивність — 25 кг/год;
- Потужність — 120 Вт;
- Час безперервної роботи — 1 — 1,5 години;
- Автоматичне скидання м'якоті;
- Кол ― во скоростей ― 1;
- Габаритні розміри — 210х260х310;
- Корпус виготовлений із пластику;
- Маса — 4,5 кг;
Соковичавниця "Журавінка" білоруського виробництва (г. Могилев ― МЕЗ). Щоб купити соковичавницю Журавинка СВСП-301, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється на всій території України. Ця модель (СВСП-301) без функції шаткування, якщо Вас цікавить модель — Журавинка СВСП-102П з шаткуванням ― переходьте за посиланням. Повний асортимент електричних соковичавниць — тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОЕЗ |
| Країна виробник | Білорусь |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 3 748 ₴

