Соковижималка Журавинка СВСП-102П із шинковим білоруським виробництвам

Соковижималка Журавинка СВСП-102П з шаткуванням
Електрична соковичавниця "Журавінка" призначена для отримання свіжого соку з твердих фруктів і овочів у домашніх умовах, а також обладнана функцією шатківниці. Попри свою невисоку ціну, соковичавницю Журавинка можна використовувати в тривалому режимі роботи — що робить її конкурентом для дорожчих соковичавниць. Гарний вибір під час сезонної заготовки соку.
Технічні характеристики електричної соковичавниці "Журавінка" СВСП-102П:
- Продуктивність під час видавлювання соку — 33 кг/год;
- Продуктивність під час шинкування (дрібно) — 42 кг/год;
(крупном) — 51 кг/год;
(ломтиками) — 48 кг/год;
- Потужність — 160 Вт;
- Чистота соку — не менш ніж 92%;
- Ефективність викручування — не менш ніж 48%;
- Режим роботи — тривалий;
- Ручне скидання м'якоті;
- Функція шаткування овочів;
- Кол - во скоростей - 1;
- Габаритні розміри — 210х260х310 мм;
- Корпус виготовлений із пластику;
- Маса 5,5 кг;
Комплектація соковичавниці Журавинка СВСП-102П
- Соковичавниця в складанні — 1 шт.;
- Диск для дрібного шаткування — 1 шт.;
- Диск для різання та грубого шаткування — 1 шт.;
- Штовхач — 1 шт.;
- Лоток — 1 шт.;
- Тарілка — 1 шт.;
- Затискач (запасний) — 1 шт.;
- Ємність для соку — 1 шт.;
- Ємність для жому — 1 шт.;
- Паковання та паспорт — інструкція;
Соковичавниця "Журавінка" білоруського виробництва (г. Могилев ― МЕЗ). Щоб купити соковичавницю Журавинка СВСП-102, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється на всій території України. Ця модель (СВСП-102П) з функцією шаткування, якщо Вас цікавить модель — Журавинка СВСП-301 без шаткування ― переходьте за посиланням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОЕЗ |
| Країна виробник | Білорусь |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 3 798 ₴









