Крісло в стилі лофт Loft Line 62 см

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: Лофт-62
2 799 ₴
+380 (95) 687-75-96
- +380 (63) 716-06-56Viber
- +380 (67) 798-14-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло в стилі лофт Loft Line 62 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталь |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Підлокітник | сталь |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 100 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴


