Диван в стилі лофт Loft Line 162 см тримісний

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: Лофт-162
4 699 ₴
+380 (95) 687-75-96
- +380 (63) 716-06-56Viber
- +380 (67) 798-14-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван в стилі лофт Loft Line 162 см тримісний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Механізм трансформації спального місця | Без трансформації |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Глибина посадкового місця | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота сидіння | 10 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Вага | 22 кг |
| Ширина | 162 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | сталева труба |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴


