Saturn ST-OH 0421 оливний нагрівач із тепловентилятором
Оливний нагрівач із вентилятором і регульованим термостатом Saturn ST-OH-0422, призначений для обігрівання житлових і побутових приміщень площею до 22 метрів квадратних. Попри те, що в нагрівача 9 секцій він компактний і легко транспортується з місця на місце за допомогою коліщаток, встановлених внизу нагрівача.
Розмір завширшки — 54 см., завглибшки — 16 см. Завдяки вбудованому тепловентилятору тепло швидше поширюватиметься приміщенням. Така площа обігріву досягнута завдяки потужності нагрівача Saturn у 2400 Вт. За допомогою регульованого термостата Ви можете виставити бажану температуру, і вона підтримуватиметься — періодично вимикається або вмикає нагрівач. На передній панелі розташоване кріплення для намотування кабелю.
Щоб купити оливний нагрівач Saturn ST-OH 0421, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Після заявки, Ви упродовж 1-2 днів отримайте нагрівач у будь-якій точці України. З повним асортиментом оливних нагрівачів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі. Завдяки тому, щоливість прийшла інтернет-магазином "Світанок"!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Камінний ефект | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність тепловентилятора | 400 Вт |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти монтажу | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захисні функції | відключення при перегріві |
| Маса,кг | 14.5 |
| Напруга | 220/230 В |
| Площа обігріву | 22 кв. м |
| Регулювання потужності | Да |
| Термостат | Так |
| Тип | масляний радіатор |
- Ціна: 1 499 ₴

