Лампа паяльна ЛП-0,5 "Мотор Січ"
Призначена для проведення паяльних або термічних робіт на вулиці (дорожні роботи, покрівельні роботи) або в умовах виробничих площ, де є допуски до відкритого нагрівання чогось. Знайшла своє широке застосування в побуті, а також на всіляких СТО. Як паливо Ви можете використовувати бензин (октанове число не менш ніж 76) або гас.
Характеристики паяльної лампи ЛП-0,5
- Місткість балона — 0,5 літра (+/- 5%);
- Застосовуване паливо — бензин/керосин;
- Витрата палива кг/год — на бензині — 0,8;
на гасіні — 0,6;
на суміші бензину з гасоном (50/50%) — 0,7;
- Габаритні розміри — 260х200х95 мм;
- Маса — 1,2 кг;
Купити паяльну лампу Мотор Січ ЛП-0,5 Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом паяльних ламп Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність балона | 0.5 л |
| Вага порожній лампи | 1.2 кг |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип використовуваного палива | бензин, гас |
| Тип | Лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 275 ₴







