Лампа паяльна ЛП-2 "Мотор Січ"
Призначена для проведення паяльних або термічних робіт на вулиці (дорожні роботи, покрівельні роботи) або в умовах виробничих площ, де є допуски до відкритого нагрівання чогось. Знайшла своє широке застосування в побуті, а також на всіляких СТО. Як паливо Ви можете використовувати бензин (октанове число не менш ніж 76) або гас.
Характеристики паяльної лампи ЛП-2
- Місткість балона — 2 літра (+/- 5%);
- Застосовуване паливо — бензин/керосин;
- Витрата палива кг/год — на бензині — 0,8;
на гасіні — 0,6;
на суміші бензину з гасоном (50/50%) — 0,7;
- Габаритні розміри — 305х250х145 мм;
- Маса — 2 кг;
Купити паяльну лампу Мотор Січ ЛП-2 Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом паяльних ламп Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність балона | 2 л |
| Вага порожній лампи | 2 кг |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип використовуваного палива | бензин, гас |
| Тип | Лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 365 ₴









