Штучна хвойна гірлянда для декорацій (ель) розміром 300х27 см

Штучна хвойна гірлянда
Штучна хвойна гірлянда 3 метри завдовжки й 27 сантиметрів у діаметрі. Тематичний елемент новорічного декору. Варіант виготовлення — ель. Чудово підійде для новорічних декорацій під час проведення свят або корпоративних вечірок, а також створить незабутню атмосферу у Вашому домі. Зроблена зі спеціальних матеріалів (дроти), що дає змогу вигнути кожну гілку гірлянди, оскільки Вам хочеться.
Щоб купити хвойну гірлянду 3 метри, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом новогодних елок и хвойных гирлянд Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі-описанні. Завдяки тому, щоливість була присвячена інтернет-магазину "ВосТорг"!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вид дерева | ялина штучна |
| Матеріал хвої | ПВХ |
| Область застосування | Всередині приміщення, На відкритому повітрі |
| Колір хвої | Зелений |
- Ціна: 349 ₴


