Апарат нагрівальний побутовий Мотор Сич АНБ-1С на рідкому паливі

Мотор Сич АНБ-1С характеристики:
- Використовуване паливо — дизель;
- Витрата палива — 160 грамів/год;
- Теплова потужність — 1,2 кВт;
- Місткість паливного бака — 2 літри;
- Маса приладу — 5,5 кг;
- Розміри — 420х330х325 мм;
Цей апарат використовується для додаткового або основного обігрівання житлових (крім спальних) і нежитлових приміщень (гараж, дача, будівельні об'єкти, побутові приміщення), а також одночасного приготування їжі. Забезпечить комфортну температуру в приміщенні до 50 м3 або 16 квадратних метрів за висоти стель не вище ніж 3 метри. Водночас не варто забувати, що приміщення має бути провітрюваним.
Принцип роботи печі на рідкому паливі Мотор Січ АНБ-1С:
Дизельне паливо з бака надходить у чашу з фітилем, проходячи через клапан і фільтр. Ви запалюєте фітиль і за допомогою згоряння парів палива розігрівається спіраль (обичайка — метал навколо пальника). За допомогою відбивача тепло поширюється в приміщенні. Регулювання подавання палива відбувається завдяки регулювальному гвинту.
Купити нагрівальний апарат АНБ-1С Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність паливного бака | 2 л |
| Вага | 5.5 кг |
| Витрата палива | 0.16 л/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 50 куб.м/год |
| Теплова потужність | 1.2 кВт |
| Тип палива | Дизельне |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 750 ₴

