Оливайка Мотор Сич МБЕ-6
Побутова електрична оливобійка призначена для приготування вершкового масла з жирних вершків. Також використовується для приготування коктейлів.
Технічні характеристики оливобіки Мотор Січ:
- Потужність — 260 Вт;
- Напруга та частота струму — 220 В/50 Гц;
- Об'єм заповнення чаші вихідним продуктом — мінімальний — 2 літри; максимальний — 6 літрів;
- Загальний об'єм ємності — 10 літрів;
- Час роботи для отримання олії — від 8 до 30 хвилин (залежно від жирності вершків);
- Відсоток виходу оливи з вихідного продукту — 35-45%;
- Режим роботи — до 30 хвилин безперервно, потім пауза до 30 хвилин;
- Частота обертання крильчатки — 1380 об/хв;
- Габаритні розміри — діаметр — 284 мм; висота — 551 мм;
- Маса — 5,8 кг;
Купуючи такі товари, як сепаратор молочний і оливобіку електричну Ви відкриваєте для себе море можливостей для виробництва кисломолочних продуктів у домашніх умовах. З домашнього молока, за допомогою сепаратора, Ви можете отримати вершки, які згодом за допомогою оливобіки можете переробити в вершкове масло! Купити оливобійку електричну Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом сепараторів молочних і маслобок Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 220 В |
| Привід | Електричний |
| Споживана потужність | 0.26 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Маслоробка |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 551 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Технічні характеристики олійниці | |
| Максимальний вихід олії від обсягу вихідного продукту | 45 % |
| Максимальний об'єм заповнення вихідним продуктом | 6 л |
| Максимальний час для отримання масла з вершків | 20 хв |
| Максимальний час для отримання олії з сметани | 30 хв |
| Мінімальна пауза в роботі олійниці | 30 хв |
| Мінімальний обсяг заповнення вихідним продуктом | 2 л |
| Місткість бака | 10 л |
| Тривалість безперервної роботи олійниці | 30 хв |
| Частота обертання двигуна | 1380 об/хв |
- Ціна: 3 748 ₴




