Настільна газова плита-таганок Greta ПГ2-Н-1103 2 конфорки зі шлангом у комплекті

влевовправо
Плита газова двоконфоркова настільна Greta 1103 ПГ2-Н
Призначена для приготування їжі в домашніх або побутових умовах виключно в парі з балоном (виключно для зрідженого газу). Технічні характеристики:
- Працює виключно на зрідженому газі (балон);
- 2 газові конфорки;
- Потужність конфорок — 2,25/1,7 кВт;
- Теплова потужність таганка — 3,9 кВт;
- Емальована решітка;
- Маса — 4,1 кг;
- Габаритні розміри — 500х340х105 мм;
Щоб купити настільну газову плиту-таганок Greta, Вам досить оформити замовлення або просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом настільних газових плит и газових балонів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRETA |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴




