Морозильна скриня/камера Liberton LCF-150MD з компресором Toshiba

влевовправо
Liberton LCF-150MD
Характеристики:
- загальний об'єм — 150 л;
- потужність заморожування — 10 кг/добу;
- механічне керування;
- клас енергоспоживання — A+;
- температура охолодження до -18;
- автономне збереження заморожування — 28 ч;
- розморожування — вручну;
- тип холодоагенту — R600a;
- металевий кошик;
- потужність — 80 Вт;
- рівень шуму — 42 дБ;
- кліматичне виконання — N/ST;
Особливості:
- колір білий;
- габарити — 860х730х520 мм
- вага — 33 кг;
- гарантія — 24 місяці;
Купити морозильну скриню Ви можете оформивши замовлення або просто зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 150 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 28 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴

