Настільна газова плита Gefest ПГ-900-03 на 4 конфорки під природний/зріджений газ із газ-контролем

влевовправо
Плита газова на 4 конфорки настільна Gefest ПГ-900-03
Призначена для приготування їжі в домашніх або побутових умовах в парі з балоном (виключно для зрідженого газу) або від природного газу (газова магістраль). Технічні характеристики:
- Працює на зрідженому газі (балон) або природний газ (газова магістраль);
- Газ-контроль конфорок;
- Газовий шланг для під'єднання в комплекті;
- 4 газові конфорки;
- Потужність конфорок — 2,2 кВт;
- Теплова потужність плити - 8,8 кВт;
- Емальована фігурна решітка;
- Маса — 6,2 кг;
- Габаритні розміри — 500х520х127 мм;
- Фіксоване положення "гойдалке полум'я";
- Регульовані ніжки;
- Емальоване покриття плити;
Щоб купити настільну газову плиту-таганок Gefest, Вам досить оформити замовлення або просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом настільних газових плит и газових балонів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gefest |
| Країна виробник | Білорусь |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 127 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | Немає |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

