Настільна газова плита Aygaz на 3 конфорки неіржавка сталь

влевовправо
Плита газова Aygaz на 3 конфорки
Призначена для приготування їжі в домашніх або побутових умовах виключно в парі з балоном (виключно для зрідженого газу). Найпростіше та найправильніше рішення для приватного будинку або дачі. Технічні характеристики:
- Працює виключно на зрідженому газі (балон);
- Матеріал варильної поверхні — неіржавка сталь завтовшки 0,42 мм;
- П'єзопідпал;
- 3 газові конфорки;
- Регулювання потужності конфорок;
- Дюралевий сплав конфорок;
- Габаритні розміри — 120х720х390 мм;
- Витрата газу — 0,54 кг/год;
Щоб купити настільну газову плиту-таганок Aygaz, Вам досить оформити замовлення або просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом настільних газових плит и газових балонів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858 ₴


