Блендер Saturn ST-FP 9087
Характеристики:
- Тип блендера — стаціонарний;
- Потужність — 300 Вт;
- Місткість склянки — 1 літр;
- Кількість швидкостей — 2;
Особливості:
- Ковка льоду — є;
- Глечик виготовлений зі скла;
- Наявність імпульсного режиму роботи;
- Захисний механізм;
- Мотор із захистом від перегрівання;
- Ножі з неіржавкої сталі;
- Металеве покриття корпусу;
- Вага — 2,9 кг;
Комплектація
- У комплекті з блендером Ви отримаєте мірний стаканчик і тертку-фільтр.
Щоб купити блендер Saturn ST-FP9087, Вам досить просто зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії або оформити замовлення. Доставка здійснюється на всій території України. З повним асортиментом блендерів інтернет-магазина "Восторг" Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями в перекладі-описанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





